Anasayfa

Hakkımızda

Hakkımızda bilmek istediğiniz tüm şeyleri aşağı kaydırarak öğrenebilirsiniz.

Tanıtımımız

Videomuz

HAKKIMIZDA

KUVVETMİRA GENEL BİLGİ 2009 - 2022

2009 Yılı Ağustos ayından bu yana Türkiye’nin en büyük rap Türk toplulukları olmayı hedefleyen Kuvvetmira, 2009 yılından bu yana Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak birinci sınıf kaliteden ve her geçen gün daha da istikrarlı bir şekilde gelişmektedir. Hiçbir kâr güden hedefimiz yoktur. Çokça dileğimiz üyelerimizin bizden bir şey öğrenmesi ,bizden faydalanması, güzel bir grup oluşturma ve güzel bir müzik ortamı oluşturmaktır. Saygı ve müzik dolu bu ortama sizide davet ediyoruz.
– Celil Gökmen
Fbg_zCGX0AUdcdc
Tarihçe

98' DEN BU YANA

Kuvvetmira1998 yılından bu yana birçok projeye imza atmış bir Rap/Hiphop grubudur. Bizler grubumuzdan çok memnunuz ve çalışmalarımıza hala devam etmekteyiz. Genel amaçlarımızdan en büyüğü insanlara müziği sevdirmek ve müzik kulağını aşina etmektir. Herkesin sevebileceği tarzda ve dizaynda şarkılar ve enstrumental ürünleri çıkartmaya hazırız ve eğer siz de hazırsanız Kuvvetmira grubuna tekrardan merhaba demenizi istiyoruz.

Bildiğiniz üzere Sagopa Kajmer tarafından grup resmi varlığını 2013 yılında yitirmiş ve feshedilmiştir. Bunun bir üzüntülü durum olduğunu bildiğimiz için Celil Gökmen ve biz müzik severler tarafından tekrardan Kuvvetmira rüzgarını canlandırmak adına site kurduk ve çalışmalar yaptık. 

Sizlerinde desteğiyle bu müzik camiasını birleştirmek umuduyla…

Başarılarımız

RAP CAMİASINDA YERİMİZ

Bildiğiniz üzere Kuvvetmira birçok başarıya ve ilklere imza atmıştır. Türkiye üzerinde olan önemini bütün Rap camiası bilir ve saygısını korur.

2022

Kuvvetmira 24 Yıllık koca bir Rap grubu olma ve varlığı halen unutulmamış niteliği taşıyan tek Rap Grubudur.

2013

Kuvvetmira En çok müzik üretim başarısı üzerindedir. 30' dan fazla albüm ve 500' den fazla şarkı mevcut olmasıyla tek Rap Grubudur.

2005

Kuvvetmira En çok üyeye sahip olan Rap Grubu olma niteliği taşımıştır. İçinde 17 kişilik bir üretim kadrosu bulunmaktaydı.

1998 - 2022

Türkiye üzerinde 1998 İlk Bağımsız Rap Oluşum Grubu niteliğini korumaktadır.

"Düşmanlarımın mezar taşlarını yaptırmak Yine bana nasip olacak"

- Dr. Fuchs

Sponsorlarımız

Sponsorluktan Gurur Duyuyoruz

Designed and Product by hyp£riahd.

Kuvvetmira Müzik

Hakkımızda

Grubumuz 2009 senesinden beri müzik işleriyle uğraşıyor ve sizlerle güzel bir tecrübe yakalamaya devam ediyor.

Destek

Mail info@kuvvetmira.com admin@kuvvetmira.com

İLETİŞİM

© 2009-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Kuvvetmira Müzik